Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie

Zarządzamy nieruchomościami

Z nami znajdziesz swoje miejsce

Szukasz mieszkania?

Zapytania ofertowe
27.05.2021

DTA/1744/21: Prace remontowe w budynku przy ul. Kaszubskiej 7 w Kętrzynie - zaproszenie do złożenia ofert

Znak: DTA/1744/21 24 maja 2021 r.

ZAPYTANIE  OFERTOWE

Kętrzyńskie TBS Sp. z o. o. w Kętrzynie – w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej  ul. Kaszubska 7 w Kętrzynie
zaprasza do składania ofert na wykonanie zadania:

„Prace  Remontowe w budynku ul. Kaszubska 7 w Kętrzynie polegające na:

  • naprawie tynków i malowaniu ścian i sufitów na klatce schodowej,
  • wykonanie lamperii  (sposób wykonania uzgodnić z Zarządem WM),
  • naprawa i malowanie schodów  i balustrady,
  • odświeżenie korytarzy piwnicznych w budynku”

Wzór załącznika można pobrać ze strony internetowej Kętrzyńskiego TBS Sp. z o.o. w Kętrzynie www.tbs.ketrzyn.pl

Wykonawcy ubiegający się o wykonanie w/w zadania są zobowiązani złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty:

  1. oświadczenie, że Wykonawca posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania zadania, dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zadania oraz znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zadania, (w załączeniu),
  2. kopia aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub aktualnego zaświadczenia o wpisie do CEIDG,
  3. kopia aktualnej polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej przez Wykonawcę działalności wraz z dokumentem potwierdzającym jej opłacenie.

Termin wykonania zadania – od dnia podpisania umowy do 30.11.2021 roku.

Uprzejmie informujemy, że szczegółowy zakres prac remontowych  należy uzgodnić z Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Kaszubska 7 – kontakt administracja tel. -  89 752 28 60.

Oferty należy składać w Sekretariacie Kętrzyńskiego TBS Sp. z o. o. w Kętrzynie, ul. R. Traugutta 27,  do dnia 14.06.2021 roku do godziny 11.00 w zamkniętych kopertach oznaczonych napisem: Prace remontowe w budynku ul. Kaszubska 7 w Kętrzynie”– Nie otwierać przed 14.06.2021 r.  godz. 11.00

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego.

  1. Komisyjne otwarcie ofert przez Wspólnotę Mieszkaniową przy udziale KTBS nastąpi w siedzibie Spółki.
  2. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wyłonionym oferentem , wybranym przez Wspólnotę Mieszkaniową.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego zapytania ofertowego bez podania uzasadnienia, a także do zakończenia postępowania bez wyboru oferty.

Załączniki do pobrania:

  • oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w zapytaniu.

Załączniki  do przedłożenia ze strony oferenta:

  1. oferta wykonawcy z wyszczególnieniem prac,  okresem gwarancji i terminem wykonania.
  2. kopia aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub aktualnego zaświadczenia o wpisie do CEIDG
  3. kopia aktualnej polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej przez Wykonawcę działalności.

Zaproszenie.pdf
Oświadczenie.doc